2015 LYS sonuçları açıklandı. Gelenek bozulmadı okulumuz ilk 1000 içerisine 5 öğrenci yerleştirdi. İşte öğrencilerimiz ve tercih sonuçları...
2015 YGS Sonuçlarına göre de beklenen başarıları gösteren öğrencilerimiz LYS sonuçlarıyla da göz doldurdu. Buna göre öğrencilerimizden Rüveyda DAĞ. Zeynep ŞAHİN, Fahrican ŞANLI, Ecem YAVUZ ve Volkan YIL ilk binde yeraldı. Ayrıca sınavda başarılı olan tüm öğrencilerimizi ve başarıda emeği geçen öğretmen arkadaşlarımızı kutluyoruz.
Yerleşen öğrencilerimizi tebrik eder,yerleşme puanı alıp da tercih yapmayan öğrencilerimize 2015-2016 YGS ve LYS sınavında başarılar dileriz.
TOBB OSMANİYE FEN LİSESİ | |||
İL GENELİ 2015 ÖSYM SONUÇLARINA GÖRE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİ | |||
S.N | ADI VE SOYADI | KAZANDIĞI OKUL (ÜNİVERSİTE) | YERLEŞTİĞİ BÖLÜM |
1 | RÜVEYDA DAĞ | BİLKENT ÜNİVERSİTESİ | ELEKTRİK- ELKTR. MÜH. |
2 | FAHRİ CAN ŞANLI | BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ | BİLGİSAYAR MÜH. |
3 | OSMAN VOLKAN YIL | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | BİLGİSAYAR MÜH. |
4 | EMİNE ECEM YAVUZ | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | CERRAHPAŞA TIP |
5 | MÜCAHİT YAPAR | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | ÇAPA TIP |
6 | TUBA YILMAZ | GAZİ ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
7 | MUSTAFA BATUHAN YALÇIN | TOBB EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ | ELEKTRİK ELEKTRNK. |
8 | HATİCE NUR GAMLI | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | ÇAPA TIP |
9 | HÜSEYİN ORKUN ELMAS | BİLKENT ÜNİVERSİTESİ | BİLGİSAYAR MÜH. |
10 | GÜRKAN KISAOĞLU | ODTÜ | BİLGİSAYAR MÜH. |
11 | ŞEYMA TEKELİ | GAZİ ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
12 | BEGÜM DİNGİL | MARMARA ÜNİVERSİTESİ | TIP |
13 | ESRA NUR İNCE | ANKARA ÜNİVERSİTESİ | TIP |
14 | MEHMET HAKAN ÖZMA | MARMARA ÜNİVERSİTESİ | TIP |
15 | YUSUF USAME DURMUŞ | GAZİ ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
16 | UMUT YETİŞ | MARMARA ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. İNG. |
17 | ZEYNEP ŞAHİN | BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ | İŞLETME |
18 | SEDA NUR ÇALIK | EGE ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
19 | NUR BANU CAN | MARMARA ÜNİVERSİTESİ | TIP |
20 | ZEKİ AVCI | ODTÜ | MAKİNE |
21 | ÖKKEŞ UĞUR ULAŞ | KOÇ ÜNİVERSİTESİ | ELEKTRİK ELEKTRONİK |
22 | OĞUZ KAĞAN DÜŞGÜN | YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
23 | AYTUĞ VELİ KEÇEBAŞ | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ | TIP |
24 | METİN DENİZ YILDIZ | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | MAKİNE MÜH. |
25 | NAME ONAR | AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
26 | MERVE DANDIL | GAZİ ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
27 | ÖMER FARUK ŞEN | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
28 | HALİL ŞAHİN | MERSİN ÜNİVERSİTESİ | TIP |
29 | İHSAN EGE ÖKTEM | MERSİN ÜNİVERSİTESİ | TIP |
30 | ADNAN EZİCİ | MERSİN ÜNİVERSİTESİ | TIP |
31 | MUSTAFA KUNDAKÇI | SELÇUK ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
32 | SÜHEYLA EMRE | NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ | TIP |
33 | NUR SEFA KAVUN | GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ | TIP |
34 | MERYEM ATILGAN | SELÇUK ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
35 | GÜLİN HÜDA GEDİK | GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
36 | BERNA TAPSIZ | MERSİN ÜNİVERSİTESİ | TIP |
37 | OĞUZ KAĞAN ERGİN | SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ | TIP |
38 | MERVE NUR ÇELİK | DOKUZEYLÜL ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
39 | ELİF MİLHAN İSLAH | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | ÇAPA TIP |
40 | BURCU KUŞ | SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ | TIP |
41 | VOLKAN GÖZÜTOK | AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
42 | ELİF NUR VAPUR | MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
43 | TUBA KARAMAN | M. KEMAL ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
44 | İREM UYAR | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ | DİŞ HEKİMLİĞİ |
45 | SEHER KAR | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ | DİŞ HEKİMLİĞİ |
46 | İHSAN TÜRKOĞLU | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | ELEKTRONİK VE HAB. MÜH. |
47 | AHMET FARUK ÇETİN | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | ÇAPA TIP. DİŞ HEKİMLİĞİ |
48 | EMİNE SELİNAY ÇİLLER | GAZİ ÜNİVERSİTESİ | HUKUK |
49 | SELVER ÖKTEM | MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ | DİŞ |
50 | HATİCE NUR OĞULCAN | HACATTEPE ÜNİVERSİTESİ | DİŞ HEKİMLİĞİ |
51 | AHMET SERDAR KÖŞELİ | YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | İNŞAAT |
52 | SEVİM NUR ERKAYIRAN | OKAN ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. BURSLU |
53 | BATUHAN SADİ ÖZYÜREK | MARMARA ÜNİVERSİTESİ | HUKUK |
54 | ABDULLAH SEFA KARAKURT | KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ | HUKUK |
55 | ARDA TÜRK | BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ | TIP FAK. |
56 | M. MUSTAFA ZENGİN | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ | TIP FAKÜLTESİ |
57 | FURKAN ÇAĞRI BİLGİÇ | ODTÜ | PETROL MÜH. |
58 | EŞE TORUN | GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ | PDR |
59 | YUSUF ÖZER | GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ | HUKUK |
60 | FEYZA NUR İSPİR | PAMUKALE ÜNİVERSİTESİ | FTR |
61 | İSMAİL DEMİRELLİ | İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ | FTR |
62 | SEDANUR GÜRLEK | KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ | BESLENME VE DİYETİSYEN. |
63 | MUHAMMED MÜCAHİD TRAŞ | ANKARA ÜNİVERSİTESİ | SİYASAL BİLGİLER FAK. |
64 | CEVAHİR ÖZGÜL KARADUMAN | KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ | BESLENME VE DİYT. |
65 | AYŞE ZÜLFİGAROĞLU | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | HUKUK |
66 | AHMET ÇİĞİLOĞLU | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | İNŞAAT MÜH. |
67 | FATMA SEYHANLI | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ | ENDÜSTRİ MÜH. |
68 | İREM TEMEL | BİLGİ ÜNİVERSİTESİ | BESLENME VE DİYT. |
69 | M. AYBİKE KURTBEYOĞLU | BİLGİ ÜNİVERSİTESİ | BESLENME VE DİYT. |
70 | HAYRİYE TOPAL | HACATTEPE ÜNİVERSİTESİ | SINIF ÖĞRETMENLİĞİ |
71 | ALPEREN PÜSKÜLLÜOĞLU | ERCİYES ÜNİVERSİTESİ | MEKATRONİK MÜH. |
72 | ZEYNEP ÇAKIR | FIRAT ÜNİVERSİTESİ | İLKÖĞRETİM MAT. |
73 | BURHAN TOPAL | ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ | MAKİNE MÜH. |